До змісту

tvisto!

від Chainy, 12 грудня 2011 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 3
  • Переглядів: 27025

Наступне повідомлення

Predikativo kontraŭ adverbo

від Hyperboreus, 12 грудня 2011 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 5
  • Переглядів: 29096

Наступне повідомлення

Kial estas predikativoj en la nominativo?

від mistermephisto, 1 грудня 2011 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 10
  • Переглядів: 35047

Наступне повідомлення

Prefere plufraŭlu!

від Altebrilas, 9 грудня 2011 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 12
  • Переглядів: 31529

Наступне повідомлення

Ĉu AS-verbo signigas estontan agon?

від zan, 9 грудня 2011 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 8
  • Переглядів: 30677

Наступне повідомлення

traduko

від larminier, 8 грудня 2011 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 2
  • Переглядів: 23424

Наступне повідомлення

Dubaĵo pri verbo

від Ryuuichi, 7 грудня 2011 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 8
  • Переглядів: 25454

Наступне повідомлення

Intereso ne estas.

від goli, 4 грудня 2011 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 8
  • Переглядів: 25757

Наступне повідомлення

"a fairytale language – Esperanto"

від toni692, 3 грудня 2011 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 7
  • Переглядів: 24127

Наступне повідомлення

Korektado

від Hyperboreus, 7 грудня 2011 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 1
  • Переглядів: 24203

Наступне повідомлення

Назад до початку