До змісту

Prezenti al si

від jchthys, 23 лютого 2011 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 6
  • Переглядів: 27360

Наступне повідомлення

Visual Basic

від ratkaptisto, 16 лютого 2011 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 5
  • Переглядів: 27592

Наступне повідомлення

Kian podkaston vi ĝuus?

від T0dd, 21 лютого 2011 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 3
  • Переглядів: 25526

Наступне повідомлення

Antaŭdecidita matĉo

від zan, 22 лютого 2011 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 6
  • Переглядів: 27208

Наступне повідомлення

floreteto

від Eddycgn, 20 лютого 2011 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 6
  • Переглядів: 25647

Наступне повідомлення

Korektu - se necese

від sudanglo, 17 лютого 2011 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 5
  • Переглядів: 26792

Наступне повідомлення

Sen rediranta la verbon

від rynasaurus, 19 лютого 2011 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 6
  • Переглядів: 26292

Наступне повідомлення

adverbo + infinitivo

від crescence, 15 лютого 2011 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 13
  • Переглядів: 32087

Наступне повідомлення

Star Trek - kiel oni nomas je via televido

від sudanglo, 2 січня 2011 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 20
  • Переглядів: 53544

Наступне повідомлення

Kiel mi povas traduki "Reformhaus / Bioladen" esperante?

від orchideo, 24 січня 2011 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 9
  • Переглядів: 27545

Наступне повідомлення

Назад до початку