Więcej

Diferenco inter kiu/kio

od le_chaz, 7 czerwca 2010

Język: Esperanto

  • Wpisy: 18
  • Wywołania: 45067

Kiu estas korekta?

od kanajlo, 20 sierpnia 2010

Język: Esperanto

  • Wpisy: 7
  • Wywołania: 30894

"en Esperanto" / "pri Esperanto" - Kio uzi?

od inacentaur, 8 sierpnia 2010

Język: Esperanto

  • Wpisy: 7
  • Wywołania: 31031

Kion vi opinias pri "sal'"?

od Junpe, 29 marca 2010

Język: Esperanto

  • Wpisy: 40
  • Wywołania: 95219

Ostatni wpis

mi opinias ke la suba frazo estas erara.

od packoro, 19 lipca 2010

Język: Esperanto

  • Wpisy: 34
  • Wywołania: 78343

Day-to-day?

od MiEstasDavid, 5 sierpnia 2010

Język: Esperanto

  • Wpisy: 4
  • Wywołania: 29846

Ostatni wpis

kiel oni diras @?

od piteredfan, 8 sierpnia 2010

Język: Esperanto

  • Wpisy: 8
  • Wywołania: 30669

"Aŭskultas min" aŭ "Aŭskultas al mi"?

od inacentaur, 8 sierpnia 2010

Język: Esperanto

  • Wpisy: 8
  • Wywołania: 29798
Wróć do góry