До змісту

Diferenco inter kiu/kio

від le_chaz, 7 червня 2010 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 18
  • Переглядів: 45065

Наступне повідомлення

Kiu estas korekta?

від kanajlo, 20 серпня 2010 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 7
  • Переглядів: 30892

Наступне повідомлення

Bonvolu traduki "Thank you for reading my article" en Esperanton.

від ynnoj, 1 січня 2010 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 25
  • Переглядів: 56429

"en Esperanto" / "pri Esperanto" - Kio uzi?

від inacentaur, 8 серпня 2010 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 7
  • Переглядів: 31027

Наступне повідомлення

Kion vi opinias pri "sal'"?

від Junpe, 29 березня 2010 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 40
  • Переглядів: 95212

Наступне повідомлення

mi opinias ke la suba frazo estas erara.

від packoro, 19 липня 2010 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 34
  • Переглядів: 78340

Наступне повідомлення

Day-to-day?

від MiEstasDavid, 5 серпня 2010 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 4
  • Переглядів: 29844

Наступне повідомлення

kiel oni diras @?

від piteredfan, 8 серпня 2010 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 8
  • Переглядів: 30668

Наступне повідомлення

  • Повідомлення: 3
  • Переглядів: 30173

"Aŭskultas min" aŭ "Aŭskultas al mi"?

від inacentaur, 8 серпня 2010 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 8
  • Переглядів: 29795

Наступне повідомлення

Назад до початку