До змісту

Kio estas la diferenco (en lingvouzo) inter...

від JeffB, 5 березня 2009 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 9
  • Переглядів: 35032

Наступне повідомлення

Alfabeto de Bestoj

від Oŝo-Jabe, 1 березня 2009 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 4
  • Переглядів: 36838

Наступне повідомлення

Kiel skribi la hoketon ?

від crescence, 4 березня 2009 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 10
  • Переглядів: 35488

Наступне повідомлення

Kies...ĝi

від crescence, 3 березня 2009 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 8
  • Переглядів: 32200

Наступне повідомлення

Ĉu ne estas "yeah"?

від sotobleat, 2 березня 2009 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 4
  • Переглядів: 31164

Наступне повідомлення

Konfuzejo

від kfa, 22 лютого 2009 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 6
  • Переглядів: 38236

Наступне повідомлення

"kiel estas via nomo?"

від vitorlranjos, 6 травня 2008 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 13
  • Переглядів: 50787

Наступне повідомлення

Ĉu vi usas komon ĉi tie?

від jchthys, 25 лютого 2009 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 9
  • Переглядів: 41585

Наступне повідомлення

Kiu estas Anjo

від Martinbr, 25 лютого 2009 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 6
  • Переглядів: 38537

Наступне повідомлення

Uzo de la vorto, "la"

від jchthys, 24 лютого 2009 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 8
  • Переглядів: 39847

Наступне повідомлення

Назад до початку