До змісту

Ĉu estas "absolutaj" esperantaj elparoladoj?

від guyjohnston, 28 листопада 2007 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 5
  • Переглядів: 48559

Наступне повідомлення

"UR" aŭ "uro" por la Unuiĝinta Reĝlando?

від guyjohnston, 26 листопада 2007 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 1
  • Переглядів: 49316

Наступне повідомлення

Kial "Saluton" kaj ne "Saluto"?

від rabhiuz, 19 листопада 2007 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 3
  • Переглядів: 50280

Наступне повідомлення

Doktoro...esperanto ?

від Kyrillion, 17 листопада 2007 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 4
  • Переглядів: 51272

Наступне повідомлення

Pli kaj plu

від Trold, 14 листопада 2007 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 3
  • Переглядів: 52965

Наступне повідомлення

La infinitivo kaj la imperativo en komputilprogramoj

від Umlaŭto, 13 листопада 2007 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 6
  • Переглядів: 59069

Наступне повідомлення

Kunmeto "ts"?

від guyjohnston, 6 листопада 2007 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 7
  • Переглядів: 52850

Наступне повідомлення

"Finnlando" kun du "n"-oj?

від guyjohnston, 31 жовтня 2007 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 15
  • Переглядів: 62631

Наступне повідомлення

maloftaj etimologioj de esperantaj vortoj

від Glan, 11 листопада 2007 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 9
  • Переглядів: 54275

Наступне повідомлення

"Post" kaj "malantaŭ"

від guyjohnston, 11 листопада 2007 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 2
  • Переглядів: 54383

Наступне повідомлення

Назад до початку