Späť na obsah

Ĉu estas "absolutaj" esperantaj elparoladoj?

od guyjohnston, 28. novembra 2007

Jazyk: Esperanto

  • Príspevky: 5
  • Počet zobrazení: 48537

"UR" aŭ "uro" por la Unuiĝinta Reĝlando?

od guyjohnston, 26. novembra 2007

Jazyk: Esperanto

  • Príspevky: 1
  • Počet zobrazení: 49295

Kial "Saluton" kaj ne "Saluto"?

od rabhiuz, 19. novembra 2007

Jazyk: Esperanto

  • Príspevky: 3
  • Počet zobrazení: 50261

Najnovší príspevok

Doktoro...esperanto ?

od Kyrillion, 17. novembra 2007

Jazyk: Esperanto

  • Príspevky: 4
  • Počet zobrazení: 51256

Najnovší príspevok

Pli kaj plu

od Trold, 14. novembra 2007

Jazyk: Esperanto

  • Príspevky: 3
  • Počet zobrazení: 52951

Najnovší príspevok

La infinitivo kaj la imperativo en komputilprogramoj

od Umlaŭto, 13. novembra 2007

Jazyk: Esperanto

  • Príspevky: 6
  • Počet zobrazení: 59063

Kunmeto "ts"?

od guyjohnston, 6. novembra 2007

Jazyk: Esperanto

  • Príspevky: 7
  • Počet zobrazení: 52836

Najnovší príspevok

"Finnlando" kun du "n"-oj?

od guyjohnston, 31. októbra 2007

Jazyk: Esperanto

  • Príspevky: 15
  • Počet zobrazení: 62615

Najnovší príspevok

maloftaj etimologioj de esperantaj vortoj

od Glan, 11. novembra 2007

Jazyk: Esperanto

  • Príspevky: 9
  • Počet zobrazení: 54267

"Post" kaj "malantaŭ"

od guyjohnston, 11. novembra 2007

Jazyk: Esperanto

  • Príspevky: 2
  • Počet zobrazení: 54366

Najnovší príspevok

Nahor