- Съобщения: 3
- Гледания: 63141
Последно съобщение
- Съобщения: 1
- Гледания: 60366
Последно съобщение
- Съобщения: 5
- Гледания: 70780
Последно съобщение
Ni ne povis konservi eĉ unu aĵon de incendio. - korekte aŭ ne?
от hoplo, 28 май 2007
Език: Esperanto
- Съобщения: 7
- Гледания: 79786
Последно съобщение
- Съобщения: 5
- Гледания: 70008
Последно съобщение
- Съобщения: 2
- Гледания: 72366
Последно съобщение