- Съобщения: 3
- Гледания: 63113
Последно съобщение
- Съобщения: 1
- Гледания: 60347
Последно съобщение
- Съобщения: 5
- Гледания: 70771
Последно съобщение
Ni ne povis konservi eĉ unu aĵon de incendio. - korekte aŭ ne?
от hoplo, 28 май 2007
Език: Esperanto
- Съобщения: 7
- Гледания: 79764
Последно съобщение
- Съобщения: 5
- Гледания: 69971
Последно съобщение
- Съобщения: 2
- Гледания: 72345
Последно съобщение