When may I use "kian,kion,kiun,cxian~"etc.?Dankon.
od uživatele Hyoyo ze dne 25. září 2010
Jazyk: English
- Příspěvky: 3
- Počet zobrazení: 14638
Nejnovější příspěvek
Is esperanto worth my time (1year and a Half)
od uživatele Talisman ze dne 18. září 2010
Jazyk: English
- Příspěvky: 19
- Počet zobrazení: 24876
Nejnovější příspěvek
- Příspěvky: 5
- Počet zobrazení: 14966
Nejnovější příspěvek
- Příspěvky: 6
- Počet zobrazení: 15515
Nejnovější příspěvek
- Příspěvky: 14
- Počet zobrazení: 20292
Nejnovější příspěvek
- Příspěvky: 23
- Počet zobrazení: 31953
Nejnovější příspěvek
- Příspěvky: 3
- Počet zobrazení: 17877
Nejnovější příspěvek
- Příspěvky: 3
- Počet zobrazení: 13764
Nejnovější příspěvek
- Příspěvky: 8
- Počet zobrazení: 16299
Nejnovější příspěvek