K vsebini

When may I use "kian,kion,kiun,cxian~"etc.?Dankon.

od Hyoyo, 25. september 2010

Jezik: English

  • Sporočila: 3
  • Prikazi: 14606

Is esperanto worth my time (1year and a Half)

od Talisman, 18. september 2010

Jezik: English

  • Sporočila: 19
  • Prikazi: 24855

Mia nova kanto, "ne sakru"

od ceigered, 25. september 2010

Jezik: English

  • Sporočila: 5
  • Prikazi: 14956

Zadnji prispevek

Ĉu iu ajn havas tiujn librojn?

od Genjix, 08. september 2010

Jezik: Esperanto

  • Sporočila: 6
  • Prikazi: 15513

Like Father, Like son

od Evildela, 24. september 2010

Jezik: English

  • Sporočila: 14
  • Prikazi: 20288

Eo - EU !

od toni692, 01. oktober 2008

Jezik: Magyar

  • Sporočila: 13
  • Prikazi: 26454

Zadnji prispevek

Esperanto Keyboard

od kierenml, 22. september 2010

Jezik: English

  • Sporočila: 23
  • Prikazi: 31932

台湾大学没有世界语选修课吗?

od EoMy, 23. september 2010

Jezik: 简体中文

  • Sporočila: 3
  • Prikazi: 17875

alternativa rekantaĵo de "nova kanto"?

od qwertz, 22. september 2010

Jezik: Esperanto

  • Sporočila: 3
  • Prikazi: 13761

Aide pour traduire!

od szeta, 10. avgust 2010

Jezik: Français

  • Sporočila: 8
  • Prikazi: 16291
Nazaj na začetek