Tartalom

When may I use "kian,kion,kiun,cxian~"etc.?Dankon.

Hyoyo-tól, 2010. szeptember 25.

Nyelv: English

  • Hozzászólások: 3
  • Felhívások: 14656

Is esperanto worth my time (1year and a Half)

Talisman-tól, 2010. szeptember 18.

Nyelv: English

  • Hozzászólások: 19
  • Felhívások: 24993

Mia nova kanto, "ne sakru"

ceigered-tól, 2010. szeptember 25.

Nyelv: English

  • Hozzászólások: 5
  • Felhívások: 15010

Utolsó hozzászólás

Ĉu iu ajn havas tiujn librojn?

Genjix-tól, 2010. szeptember 8.

Nyelv: Esperanto

  • Hozzászólások: 6
  • Felhívások: 15526

Like Father, Like son

Evildela-tól, 2010. szeptember 24.

Nyelv: English

  • Hozzászólások: 14
  • Felhívások: 20392

Utolsó hozzászólás

Eo - EU !

toni692-tól, 2008. október 1.

Nyelv: Magyar

  • Hozzászólások: 13
  • Felhívások: 26476

Utolsó hozzászólás

Esperanto Keyboard

kierenml-tól, 2010. szeptember 22.

Nyelv: English

  • Hozzászólások: 23
  • Felhívások: 31990

Utolsó hozzászólás

台湾大学没有世界语选修课吗?

EoMy-tól, 2010. szeptember 23.

Nyelv: 简体中文

  • Hozzászólások: 3
  • Felhívások: 17880

Utolsó hozzászólás

alternativa rekantaĵo de "nova kanto"?

qwertz-tól, 2010. szeptember 22.

Nyelv: Esperanto

  • Hozzászólások: 3
  • Felhívások: 13766

Utolsó hozzászólás

Aide pour traduire!

szeta-tól, 2010. augusztus 10.

Nyelv: Français

  • Hozzászólások: 8
  • Felhívások: 16319

Utolsó hozzászólás

Vissza a tetejére