До змісту

Kial vi kontraŭstaras la anglan?

від Desmut, 6 січня 2012 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 57
  • Переглядів: 97755

Наступне повідомлення

Rajto al Vivi

від unpensador, 28 грудня 2011 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 70
  • Переглядів: 155707

Наступне повідомлення

Por mi la Esperanto kaj la araba laŭlitera lingvo estas la plej facilaj.

від unpensador, 1 січня 2012 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 21
  • Переглядів: 48538

IA INTERA TRIA VOJO

від troyshadow, 25 грудня 2011 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 17
  • Переглядів: 33798

Наступне повідомлення

KION VI VOLUS ALDONI,FORIGI AŬ FUNDAMENTIGI EN ESPERANTO?

від troyshadow, 2 січня 2012 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 21
  • Переглядів: 44168

Наступне повідомлення

Feliĉan Novan Jaron!

від bildo, 31 грудня 2011 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 28
  • Переглядів: 76140

Наступне повідомлення

La estonteco de la lingvo Esperanto

від Francisko1, 22 грудня 2011 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 28
  • Переглядів: 61563

Наступне повідомлення

Mi rajtas kiel kutime.

від unpensador, 6 січня 2012 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 4
  • Переглядів: 23713

Наступне повідомлення

Esperanto estas vivoĝuo, ĉu ne?

від qwertz, 4 грудня 2011 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 8
  • Переглядів: 26779

Наступне повідомлення

Kiel oni motivigus inertaj Esperanto konsumistoj?

від qwertz, 31 грудня 2011 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 10
  • Переглядів: 31473

Наступне повідомлення

Назад до початку