Mergi la conținut

Kial vi kontraŭstaras la anglan?

de Desmut, 6 ianuarie 2012

Limbă: Esperanto

  • Contribuții/Mesaje: 57
  • Vizualizări: 97739

Ultima contribuție/postare

Rajto al Vivi

de unpensador, 28 decembrie 2011

Limbă: Esperanto

  • Contribuții/Mesaje: 70
  • Vizualizări: 155698

Ultima contribuție/postare

Por mi la Esperanto kaj la araba laŭlitera lingvo estas la plej facilaj.

de unpensador, 1 ianuarie 2012

Limbă: Esperanto

  • Contribuții/Mesaje: 21
  • Vizualizări: 48519

IA INTERA TRIA VOJO

de troyshadow, 25 decembrie 2011

Limbă: Esperanto

  • Contribuții/Mesaje: 17
  • Vizualizări: 33780

Ultima contribuție/postare

  • Contribuții/Mesaje: 21
  • Vizualizări: 44165

Feliĉan Novan Jaron!

de bildo, 31 decembrie 2011

Limbă: Esperanto

  • Contribuții/Mesaje: 28
  • Vizualizări: 76137

Ultima contribuție/postare

La estonteco de la lingvo Esperanto

de Francisko1, 22 decembrie 2011

Limbă: Esperanto

  • Contribuții/Mesaje: 28
  • Vizualizări: 61559

Ultima contribuție/postare

Mi rajtas kiel kutime.

de unpensador, 6 ianuarie 2012

Limbă: Esperanto

  • Contribuții/Mesaje: 4
  • Vizualizări: 23712

Ultima contribuție/postare

Esperanto estas vivoĝuo, ĉu ne?

de qwertz, 4 decembrie 2011

Limbă: Esperanto

  • Contribuții/Mesaje: 8
  • Vizualizări: 26773

Ultima contribuție/postare

Kiel oni motivigus inertaj Esperanto konsumistoj?

de qwertz, 31 decembrie 2011

Limbă: Esperanto

  • Contribuții/Mesaje: 10
  • Vizualizări: 31470
Înapoi mai sus