Späť na obsah

Kial vi kontraŭstaras la anglan?

od Desmut, 6. januára 2012

Jazyk: Esperanto

  • Príspevky: 57
  • Počet zobrazení: 97753

Rajto al Vivi

od unpensador, 28. decembra 2011

Jazyk: Esperanto

  • Príspevky: 70
  • Počet zobrazení: 155706

Najnovší príspevok

Por mi la Esperanto kaj la araba laŭlitera lingvo estas la plej facilaj.

od unpensador, 1. januára 2012

Jazyk: Esperanto

  • Príspevky: 21
  • Počet zobrazení: 48537

IA INTERA TRIA VOJO

od troyshadow, 25. decembra 2011

Jazyk: Esperanto

  • Príspevky: 17
  • Počet zobrazení: 33796

Najnovší príspevok

  • Príspevky: 21
  • Počet zobrazení: 44168

Feliĉan Novan Jaron!

od bildo, 31. decembra 2011

Jazyk: Esperanto

  • Príspevky: 28
  • Počet zobrazení: 76140

Najnovší príspevok

La estonteco de la lingvo Esperanto

od Francisko1, 22. decembra 2011

Jazyk: Esperanto

  • Príspevky: 28
  • Počet zobrazení: 61562

Mi rajtas kiel kutime.

od unpensador, 6. januára 2012

Jazyk: Esperanto

  • Príspevky: 4
  • Počet zobrazení: 23713

Najnovší príspevok

Esperanto estas vivoĝuo, ĉu ne?

od qwertz, 4. decembra 2011

Jazyk: Esperanto

  • Príspevky: 8
  • Počet zobrazení: 26777

Najnovší príspevok

Kiel oni motivigus inertaj Esperanto konsumistoj?

od qwertz, 31. decembra 2011

Jazyk: Esperanto

  • Príspevky: 10
  • Počet zobrazení: 31473
Nahor