У садржају

Kial vi kontraŭstaras la anglan?

од Desmut, 06. јануар 2012.

Језик: Esperanto

  • Поруке: 57
  • Прегледи: 97771

Последња порука

Rajto al Vivi

од unpensador, 28. децембар 2011.

Језик: Esperanto

  • Поруке: 70
  • Прегледи: 155718

Последња порука

Por mi la Esperanto kaj la araba laŭlitera lingvo estas la plej facilaj.

од unpensador, 01. јануар 2012.

Језик: Esperanto

  • Поруке: 21
  • Прегледи: 48555

IA INTERA TRIA VOJO

од troyshadow, 25. децембар 2011.

Језик: Esperanto

  • Поруке: 17
  • Прегледи: 33816

Последња порука

KION VI VOLUS ALDONI,FORIGI AŬ FUNDAMENTIGI EN ESPERANTO?

од troyshadow, 02. јануар 2012.

Језик: Esperanto

  • Поруке: 21
  • Прегледи: 44172

Feliĉan Novan Jaron!

од bildo, 31. децембар 2011.

Језик: Esperanto

  • Поруке: 28
  • Прегледи: 76142

Последња порука

La estonteco de la lingvo Esperanto

од Francisko1, 22. децембар 2011.

Језик: Esperanto

  • Поруке: 28
  • Прегледи: 61600

Последња порука

Mi rajtas kiel kutime.

од unpensador, 06. јануар 2012.

Језик: Esperanto

  • Поруке: 4
  • Прегледи: 23718

Последња порука

Esperanto estas vivoĝuo, ĉu ne?

од qwertz, 04. децембар 2011.

Језик: Esperanto

  • Поруке: 8
  • Прегледи: 26814

Последња порука

Kiel oni motivigus inertaj Esperanto konsumistoj?

од qwertz, 31. децембар 2011.

Језик: Esperanto

  • Поруке: 10
  • Прегледи: 31477
Вратите се горе