У садржају

Votez pour l'enseignement de l'Espéranto aux USA

од Oleg326756, 06. јануар 2009.

Језик: Français

  • Поруке: 5
  • Прегледи: 16366

Kafoklacxo in Wien (01.11.2008)

од lisichkaus, 26. октобар 2008.

Језик: Deutsch

  • Поруке: 10
  • Прегледи: 19266

Последња порука

Anyone in Vegas?

од erinja, 07. јануар 2009.

Језик: English

  • Поруке: 1
  • Прегледи: 16551

Последња порука

Rösta på Esperanto för Obama!!!

од Oleg326756, 06. јануар 2009.

Језик: Svenska

  • Поруке: 1
  • Прегледи: 20307

Последња порука

Vote para que se enseñe Esperanto en USA

од Oleg326756, 06. јануар 2009.

Језик: Español

  • Поруке: 2
  • Прегледи: 17333

For short, do you always use "malalta"?

од alexbeard, 04. јануар 2009.

Језик: English

  • Поруке: 26
  • Прегледи: 31108

Volvemos a Necesitar tu voto!. EO en la escuela!. change.org

од kitzOgen, 06. јануар 2009.

Језик: Español

  • Поруке: 1
  • Прегледи: 19241

Definite articles in esperanto?

од alexbeard, 02. јануар 2009.

Језик: English

  • Поруке: 17
  • Прегледи: 27980

Последња порука

How would you translate this Latin quote?

од jawq81, 25. децембар 2008.

Језик: English

  • Поруке: 17
  • Прегледи: 24415

Übersetzung für Sasquatch/Bigfoot/Yeti etc.

од qwertz, 15. децембар 2008.

Језик: Deutsch

  • Поруке: 3
  • Прегледи: 18320

Последња порука

Вратите се горе