Does anyone have Skype and want to start an Esperanto group?
від Arktischgeist, 16 грудня 2014 р.
Мова: English
- Повідомлення: 8
- Переглядів: 23804
Наступне повідомлення
- Повідомлення: 6
- Переглядів: 21432
Наступне повідомлення
- Повідомлення: 6
- Переглядів: 19131
Наступне повідомлення
- Повідомлення: 51
- Переглядів: 187062
Наступне повідомлення
- Повідомлення: 4
- Переглядів: 18247
Наступне повідомлення
- Повідомлення: 7
- Переглядів: 21246
Наступне повідомлення
- Повідомлення: 1
- Переглядів: 16446
Наступне повідомлення
- Повідомлення: 1
- Переглядів: 17625
Наступне повідомлення
- Повідомлення: 2
- Переглядів: 25174
Наступне повідомлення