Does anyone have Skype and want to start an Esperanto group?
od Arktischgeist, 16 grudnia 2014
Język: English
- Wpisy: 8
- Wywołania: 23766
Ostatni wpis
- Wpisy: 6
- Wywołania: 21320
Ostatni wpis
- Wpisy: 6
- Wywołania: 19035
Ostatni wpis
- Wpisy: 4
- Wywołania: 18163
Ostatni wpis
- Wpisy: 7
- Wywołania: 21152
Ostatni wpis
- Wpisy: 1
- Wywołania: 16382
Ostatni wpis
- Wpisy: 1
- Wywołania: 17555
Ostatni wpis
- Wpisy: 2
- Wywołania: 25098
Ostatni wpis