Does anyone have Skype and want to start an Esperanto group?
kelle poolt Arktischgeist, 16. detsember 2014
Keel: English
- Postitused: 8
- Külastusi: 23799
Viimane postitus
- Postitused: 6
- Külastusi: 21398
Viimane postitus
- Postitused: 6
- Külastusi: 19110
Viimane postitus
- Postitused: 51
- Külastusi: 186949
Viimane postitus
- Postitused: 4
- Külastusi: 18226
Viimane postitus
- Postitused: 7
- Külastusi: 21210
Viimane postitus
- Postitused: 1
- Külastusi: 16426
Viimane postitus
- Postitused: 1
- Külastusi: 17610
Viimane postitus
- Postitused: 2
- Külastusi: 25153
Viimane postitus