Към съдържанието

Kiel oni prononcas...

от Seth442, 12 юли 2010

Език: Esperanto

  • Съобщения: 11
  • Гледания: 35316

Последно съобщение

Ĉit?

от Schwa, 23 юли 2010

Език: Esperanto

  • Съобщения: 3
  • Гледания: 31078

Последно съобщение

Kiu estas mi ?

от Brunofrut, 04 август 2010

Език: Esperanto

  • Съобщения: 11
  • Гледания: 38353

Последно съобщение

Esperanto mankas esprimojn?

от Jorn644, 01 август 2010

Език: Esperanto

  • Съобщения: 30
  • Гледания: 74206

Последно съобщение

  • Съобщения: 4
  • Гледания: 27429

Demandon pri -o, -ul kaj -ec

от Pk_JoA, 30 юли 2010

Език: Esperanto

  • Съобщения: 3
  • Гледания: 29016

Последно съобщение

Iĝi kun aŭ sen -n?

от Jorn644, 25 юли 2010

Език: Esperanto

  • Съобщения: 4
  • Гледания: 27360

Последно съобщение

kiam/iam ajn

от victornino, 24 юли 2010

Език: Esperanto

  • Съобщения: 11
  • Гледания: 36224

Последно съобщение

Oranĝa

от Roberto12, 23 юли 2010

Език: Esperanto

  • Съобщения: 3
  • Гледания: 28722

Последно съобщение

Enmeti specialajn leterojn en retpaĝaro.

от Francua, 22 юли 2010

Език: Esperanto

  • Съобщения: 10
  • Гледания: 31445

Последно съобщение

Обратно нагоре