Към съдържанието

La "R"

от ILuvEire, 05 април 2008

Език: Esperanto

  • Съобщения: 2
  • Гледания: 41408

Последно съобщение

Ado aŭ Aĵo

от lordmayors, 05 април 2008

Език: Esperanto

  • Съобщения: 4
  • Гледания: 41311

Последно съобщение

Traduko de kanzono

от Francesca_Elanor, 27 март 2008

Език: Esperanto

  • Съобщения: 11
  • Гледания: 47549

Последно съобщение

peso aŭ pezo?

от SebastianH, 02 април 2008

Език: Esperanto

  • Съобщения: 7
  • Гледания: 47467

Последно съобщение

Hindio aŭ Barato

от leporo, 29 март 2008

Език: Esperanto

  • Съобщения: 4
  • Гледания: 46785

Последно съобщение

SMS

от aruhito, 28 март 2008

Език: Esperanto

  • Съобщения: 3
  • Гледания: 46297

Последно съобщение

Understanding something

от medwards, 22 март 2008

Език: Esperanto

  • Съобщения: 8
  • Гледания: 44515

Последно съобщение

"Dank' al"

от guyjohnston, 23 март 2008

Език: Esperanto

  • Съобщения: 5
  • Гледания: 40219

Последно съобщение

Anstataŭ

от sergejm, 13 март 2008

Език: Esperanto

  • Съобщения: 10
  • Гледания: 55344

Последно съобщение

Sonimitaj vortoj por ploro?

от Rao, 21 март 2008

Език: Esperanto

  • Съобщения: 6
  • Гледания: 40022

Последно съобщение

Обратно нагоре