До змісту

Glosa es un internatio aŭi-lingua.

від Simieto, 6 вересня 2008 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 8
  • Переглядів: 56359

Наступне повідомлення

Pri la Kantona

від Rogir, 2 грудня 2008 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 9
  • Переглядів: 120598

Наступне повідомлення

Ĉu iu parolas la afrikansan lingvon?

від MarCin83, 9 січня 2009 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 3
  • Переглядів: 55490

Наступне повідомлення

Ĉu estas finnoj? :)

від Sebastian85DE, 4 жовтня 2008 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 9
  • Переглядів: 52976

Наступне повідомлення

Kie oni diras 'to cope' aŭ 'to manage' en via lingvo?

від Miland, 18 грудня 2008 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 3
  • Переглядів: 56248

Наступне повідомлення

Ĉu iu ajn leganto studis Lojban

від Miland, 17 червня 2008 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 18
  • Переглядів: 93414

Наступне повідомлення

Verbo esti

від Ergazomai, 23 червня 2008 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 47
  • Переглядів: 165681

Наступне повідомлення

ĉu via lingvo ekzistas tonoj

від derverwandte, 23 листопада 2008 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 10
  • Переглядів: 57758

Наступне повідомлення

Serĉas helpanton por studi la bretonan.

від Dominique, 13 грудня 2008 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 2
  • Переглядів: 50973

Наступне повідомлення

Lernadilo por lernantoj de Ido.

від ceigered, 11 грудня 2008 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 9
  • Переглядів: 49754

Наступне повідомлення

Назад до початку