- Поруке: 8
- Прегледи: 56457
Последња порука
- Поруке: 9
- Прегледи: 120695
Последња порука
- Поруке: 3
- Прегледи: 55564
Последња порука
- Поруке: 9
- Прегледи: 53043
Последња порука
Kie oni diras 'to cope' aŭ 'to manage' en via lingvo?
од Miland, 18. децембар 2008.
Језик: Esperanto
- Поруке: 3
- Прегледи: 56327
Последња порука
- Поруке: 18
- Прегледи: 93588
Последња порука
- Поруке: 10
- Прегледи: 57819
Последња порука
- Поруке: 2
- Прегледи: 51037
Последња порука
- Поруке: 9
- Прегледи: 49914
Последња порука