Přejít k obsahu

Kiel mi povas skribi "Linu x" en la forumo?

od uživatele KIAaze ze dne 18. listopadu 2010

Jazyk: Esperanto

  • Příspěvky: 7
  • Počet zobrazení: 34809

Nejnovější příspěvek

  • Příspěvky: 1
  • Počet zobrazení: 33693

La skrablo

od uživatele pace ze dne 14. září 2010

Jazyk: Esperanto

  • Příspěvky: 1
  • Počet zobrazení: 33081

Nejnovější příspěvek

  • Příspěvky: 3
  • Počet zobrazení: 38054

sintaksa analizilo (parser) eraro?

od uživatele qwertz ze dne 27. srpna 2010

Jazyk: Esperanto

  • Příspěvky: 6
  • Počet zobrazení: 38660

Nejnovější příspěvek

Agu !

od uživatele Valer ze dne 7. srpna 2010

Jazyk: Esperanto

  • Příspěvky: 7
  • Počet zobrazení: 38064

Nejnovější příspěvek

Problemoj kun Lernu kaj aliaj retpaĝoj

od uživatele Hispanio ze dne 6. srpna 2010

Jazyk: Esperanto

  • Příspěvky: 6
  • Počet zobrazení: 38567

Nejnovější příspěvek

La tujmesaĝilo en iPhone

od uživatele Jev ze dne 26. července 2010

Jazyk: Esperanto

  • Příspěvky: 1
  • Počet zobrazení: 36327

Nejnovější příspěvek

Por Ferioj

od uživatele babadjan ze dne 25. července 2010

Jazyk: Esperanto

  • Příspěvky: 2
  • Počet zobrazení: 36753

Nejnovější příspěvek

Eraro pri -ejo

od uživatele gyrus ze dne 17. června 2010

Jazyk: Esperanto

  • Příspěvky: 2
  • Počet zobrazení: 36550

Nejnovější příspěvek

Zpět na začátek