Späť na obsah

Kiam uzi la vortaro rekte ?

od Didier69, 26. novembra 2010

Jazyk: Esperanto

  • Príspevky: 4
  • Počet zobrazení: 33521

Najnovší príspevok

Kiel mi povas skribi "Linu x" en la forumo?

od KIAaze, 18. novembra 2010

Jazyk: Esperanto

  • Príspevky: 7
  • Počet zobrazení: 34857

Najnovší príspevok

La skrablo

od pace, 14. septembra 2010

Jazyk: Esperanto

  • Príspevky: 1
  • Počet zobrazení: 33122

Najnovší príspevok

sintaksa analizilo (parser) eraro?

od qwertz, 27. augusta 2010

Jazyk: Esperanto

  • Príspevky: 6
  • Počet zobrazení: 38702

Najnovší príspevok

Agu !

od Valer, 7. augusta 2010

Jazyk: Esperanto

  • Príspevky: 7
  • Počet zobrazení: 38119

Najnovší príspevok

Problemoj kun Lernu kaj aliaj retpaĝoj

od Hispanio, 6. augusta 2010

Jazyk: Esperanto

  • Príspevky: 6
  • Počet zobrazení: 38617

La tujmesaĝilo en iPhone

od Jev, 26. júla 2010

Jazyk: Esperanto

  • Príspevky: 1
  • Počet zobrazení: 36365

Najnovší príspevok

Por Ferioj

od babadjan, 25. júla 2010

Jazyk: Esperanto

  • Príspevky: 2
  • Počet zobrazení: 36809

Najnovší príspevok

Nahor