Więcej

How to say "Thank you for writing."

od Seth442, 19 czerwca 2010

Język: English

  • Wpisy: 13
  • Wywołania: 28650

Responda pesquisa sobre esperanto na UFRGS

od fo_q, 22 czerwca 2010

Język: Português

  • Wpisy: 1
  • Wywołania: 14941

translation "no worries"

od qwertz, 27 marca 2010

Język: English

  • Wpisy: 27
  • Wywołania: 34096

Ĉu la kurso daŭras?

od akvokajoleo, 1 lipca 2008

Język: Esperanto

  • Wpisy: 27
  • Wywołania: 44091

Czasy dokonane i niedokonane

od RzakiPak, 7 czerwca 2010

Język: Polski

  • Wpisy: 7
  • Wywołania: 16998

Det mest monarkistiska landet

od Iippa, 20 czerwca 2010

Język: Svenska

  • Wpisy: 2
  • Wywołania: 19293

Ostatni wpis

Ĝue kaj ĝoje en la tago aganta ! 正在行动!

od Flago, 19 czerwca 2010

Język: 简体中文

  • Wpisy: 3
  • Wywołania: 21948

kolejny kontrowersyjny temat

od Clementer, 16 czerwca 2010

Język: Polski

  • Wpisy: 46
  • Wywołania: 58039

la chute de l'euro sur une question de vocabulaire

od crescence, 5 czerwca 2010

Język: Français

  • Wpisy: 3
  • Wywołania: 15278
Wróć do góry