Späť na obsah

How to say "Thank you for writing."

od Seth442, 19. júna 2010

Jazyk: English

  • Príspevky: 13
  • Počet zobrazení: 28702

Responda pesquisa sobre esperanto na UFRGS

od fo_q, 22. júna 2010

Jazyk: Português

  • Príspevky: 1
  • Počet zobrazení: 14966

translation "no worries"

od qwertz, 27. marca 2010

Jazyk: English

  • Príspevky: 27
  • Počet zobrazení: 34171

Najnovší príspevok

Ĉu la kurso daŭras?

od akvokajoleo, 1. júla 2008

Jazyk: Esperanto

  • Príspevky: 27
  • Počet zobrazení: 44125

Najnovší príspevok

Czasy dokonane i niedokonane

od RzakiPak, 7. júna 2010

Jazyk: Polski

  • Príspevky: 7
  • Počet zobrazení: 17009

Najnovší príspevok

Det mest monarkistiska landet

od Iippa, 20. júna 2010

Jazyk: Svenska

  • Príspevky: 2
  • Počet zobrazení: 19322

Najnovší príspevok

Ĝue kaj ĝoje en la tago aganta ! 正在行动!

od Flago, 19. júna 2010

Jazyk: 简体中文

  • Príspevky: 3
  • Počet zobrazení: 21959

kolejny kontrowersyjny temat

od Clementer, 16. júna 2010

Jazyk: Polski

  • Príspevky: 46
  • Počet zobrazení: 58082

Najnovší príspevok

  • Príspevky: 1
  • Počet zobrazení: 17235
  • Príspevky: 3
  • Počet zobrazení: 15289
Nahor