Sisu juurde

How to say "Thank you for writing."

kelle poolt Seth442, 19. juuni 2010

Keel: English

  • Postitused: 13
  • Külastusi: 28652

Viimane postitus

Responda pesquisa sobre esperanto na UFRGS

kelle poolt fo_q, 22. juuni 2010

Keel: Português

  • Postitused: 1
  • Külastusi: 14943

translation "no worries"

kelle poolt qwertz, 27. märts 2010

Keel: English

  • Postitused: 27
  • Külastusi: 34096

Viimane postitus

Ĉu la kurso daŭras?

kelle poolt akvokajoleo, 1. juuli 2008

Keel: Esperanto

  • Postitused: 27
  • Külastusi: 44096

Viimane postitus

Czasy dokonane i niedokonane

kelle poolt RzakiPak, 7. juuni 2010

Keel: Polski

  • Postitused: 7
  • Külastusi: 16998

Viimane postitus

Det mest monarkistiska landet

kelle poolt Iippa, 20. juuni 2010

Keel: Svenska

  • Postitused: 2
  • Külastusi: 19299

Viimane postitus

Ĝue kaj ĝoje en la tago aganta ! 正在行动!

kelle poolt Flago, 19. juuni 2010

Keel: 简体中文

  • Postitused: 3
  • Külastusi: 21950

kolejny kontrowersyjny temat

kelle poolt Clementer, 16. juuni 2010

Keel: Polski

  • Postitused: 46
  • Külastusi: 58042

Viimane postitus

  • Postitused: 1
  • Külastusi: 17222

la chute de l'euro sur une question de vocabulaire

kelle poolt crescence, 5. juuni 2010

Keel: Français

  • Postitused: 3
  • Külastusi: 15278
Tagasi üles