- Postitused: 4
- Külastusi: 24328
Viimane postitus
- Postitused: 6
- Külastusi: 24899
Viimane postitus
- Postitused: 14
- Külastusi: 29478
Viimane postitus
Ho, mi miregas pri mia nunca nivelo de Esperanto!
kelle poolt BrunoBram, 17. juuli 2011
Keel: Esperanto
- Postitused: 4
- Külastusi: 22519
Viimane postitus
- Postitused: 7
- Külastusi: 23615
Viimane postitus
Ĉu eblas regi akuzativon kaj uzi ĝin sen problemoj nek forgesoj?
kelle poolt BrunoBram, 9. juuli 2011
Keel: Esperanto
- Postitused: 11
- Külastusi: 32502
Viimane postitus
- Postitused: 7
- Külastusi: 22965
Viimane postitus
- Postitused: 51
- Külastusi: 95100
Viimane postitus
- Postitused: 4
- Külastusi: 23630
Viimane postitus