Ni devas sekvi neniun guruon aŭ profeton. Ni devas esti liberaj.
fra baibaibibi,2013 4 12
Språk: Esperanto
- Meldinger: 47
- Visere: 77392
Siste melding
- Meldinger: 31
- Visere: 74627
Siste melding
- Meldinger: 3
- Visere: 22776
Siste melding
- Meldinger: 14
- Visere: 40695
Siste melding
- Meldinger: 10
- Visere: 27483
Siste melding
- Meldinger: 185
- Visere: 300508
Siste melding
- Meldinger: 172
- Visere: 382873
Siste melding
- Meldinger: 1
- Visere: 24530
Siste melding