До змісту

Iomete da infanaĝoj estas bonaj por la sano.

від unpensador, 4 березня 2012 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 6
  • Переглядів: 25577

Наступне повідомлення

Demando al iu ajn je alta nivelo de Esperanto (prefere se li ankaŭ konas la hispanan).

від unpensador, 5 березня 2012 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 5
  • Переглядів: 24228

Ĉu estas "Google Translate" bona novaĵo?

від eddyh, 2 березня 2012 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 10
  • Переглядів: 30940

Наступне повідомлення

2.500 vortoj iĝos 25.000?

від Jorn644, 3 березня 2012 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 2
  • Переглядів: 22969

Наступне повідомлення

Nacia himno

від Junpe, 26 лютого 2012 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 32
  • Переглядів: 64233

Наступне повідомлення

Google Translate uzan ankaŭ esperanton

від cellus, 25 лютого 2012 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 6
  • Переглядів: 26755

Наступне повідомлення

Bon tagmezon

від unpensador, 1 березня 2012 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 4
  • Переглядів: 25579

Наступне повідомлення

Traktaĵo pri "La Ringesrto" de J. R. R. Tolkien

від palaman, 25 лютого 2012 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 3
  • Переглядів: 24334

Наступне повідомлення

Civila religio

від BenjamenoPoeto, 25 лютого 2012 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 21
  • Переглядів: 45628

Наступне повідомлення

pri "New Deal"

від Altebrilas, 21 лютого 2012 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 17
  • Переглядів: 33468

Наступне повідомлення

Назад до початку