Til innholdet

Iomete da infanaĝoj estas bonaj por la sano.

fra unpensador,2012 3 4

Språk: Esperanto

  • Meldinger: 6
  • Visere: 25490

Ĉu estas "Google Translate" bona novaĵo?

fra eddyh,2012 3 2

Språk: Esperanto

  • Meldinger: 10
  • Visere: 30930

2.500 vortoj iĝos 25.000?

fra Jorn644,2012 3 3

Språk: Esperanto

  • Meldinger: 2
  • Visere: 22925

Nacia himno

fra Junpe,2012 2 26

Språk: Esperanto

  • Meldinger: 32
  • Visere: 64136

Siste melding

Google Translate uzan ankaŭ esperanton

fra cellus,2012 2 25

Språk: Esperanto

  • Meldinger: 6
  • Visere: 26740

Bon tagmezon

fra unpensador,2012 3 1

Språk: Esperanto

  • Meldinger: 4
  • Visere: 25522

Siste melding

  • Meldinger: 3
  • Visere: 24316

Civila religio

fra BenjamenoPoeto,2012 2 25

Språk: Esperanto

  • Meldinger: 21
  • Visere: 45599

Siste melding

pri "New Deal"

fra Altebrilas,2012 2 21

Språk: Esperanto

  • Meldinger: 17
  • Visere: 33407

Siste melding

Tibake til toppen