- Съобщения: 6
- Гледания: 25490
Последно съобщение
Demando al iu ajn je alta nivelo de Esperanto (prefere se li ankaŭ konas la hispanan).
от unpensador, 05 март 2012
Език: Esperanto
- Съобщения: 5
- Гледания: 24210
Последно съобщение
- Съобщения: 10
- Гледания: 30930
Последно съобщение
- Съобщения: 2
- Гледания: 22927
Последно съобщение
- Съобщения: 32
- Гледания: 64136
Последно съобщение
- Съобщения: 6
- Гледания: 26741
Последно съобщение
- Съобщения: 4
- Гледания: 25522
Последно съобщение
- Съобщения: 3
- Гледания: 24316
Последно съобщение
- Съобщения: 21
- Гледания: 45599
Последно съобщение
- Съобщения: 17
- Гледания: 33408
Последно съобщение