- Съобщения: 6
- Гледания: 25487
Последно съобщение
Demando al iu ajn je alta nivelo de Esperanto (prefere se li ankaŭ konas la hispanan).
от unpensador, 05 март 2012
Език: Esperanto
- Съобщения: 5
- Гледания: 24198
Последно съобщение
- Съобщения: 10
- Гледания: 30909
Последно съобщение
- Съобщения: 2
- Гледания: 22907
Последно съобщение
- Съобщения: 32
- Гледания: 64111
Последно съобщение
- Съобщения: 6
- Гледания: 26702
Последно съобщение
- Съобщения: 4
- Гледания: 25494
Последно съобщение
- Съобщения: 3
- Гледания: 24293
Последно съобщение
- Съобщения: 21
- Гледания: 45577
Последно съобщение
- Съобщения: 17
- Гледания: 33381
Последно съобщение