- Съобщения: 20
- Гледания: 40254
Последно съобщение
- Съобщения: 17
- Гледания: 33065
Последно съобщение
- Съобщения: 17
- Гледания: 33563
Последно съобщение
Ĉu Esperanto estas reprezentanto de la tuta planlingva movado aŭ nur de si mem?
от Paquillo, 11 март 2012
Език: Esperanto
- Съобщения: 43
- Гледания: 89510
Последно съобщение
- Съобщения: 72
- Гледания: 116586
Последно съобщение
- Съобщения: 15
- Гледания: 33759
Последно съобщение
- Съобщения: 17
- Гледания: 32079
Последно съобщение
- Съобщения: 2
- Гледания: 23840
Последно съобщение
- Съобщения: 5
- Гледания: 24677
Последно съобщение