- Съобщения: 20
- Гледания: 40277
Последно съобщение
- Съобщения: 17
- Гледания: 33079
Последно съобщение
- Съобщения: 17
- Гледания: 33567
Последно съобщение
Ĉu Esperanto estas reprezentanto de la tuta planlingva movado aŭ nur de si mem?
от Paquillo, 11 март 2012
Език: Esperanto
- Съобщения: 43
- Гледания: 89515
Последно съобщение
- Съобщения: 72
- Гледания: 116618
Последно съобщение
- Съобщения: 15
- Гледания: 33767
Последно съобщение
- Съобщения: 17
- Гледания: 32087
Последно съобщение
- Съобщения: 2
- Гледания: 23844
Последно съобщение
- Съобщения: 5
- Гледания: 24706
Последно съобщение