- Contribuții/Mesaje: 20
- Vizualizări: 40274
Ultima contribuție/postare
- Contribuții/Mesaje: 17
- Vizualizări: 33079
Ultima contribuție/postare
- Contribuții/Mesaje: 17
- Vizualizări: 33566
Ultima contribuție/postare
Ĉu Esperanto estas reprezentanto de la tuta planlingva movado aŭ nur de si mem?
de Paquillo, 11 martie 2012
Limbă: Esperanto
- Contribuții/Mesaje: 43
- Vizualizări: 89515
Ultima contribuție/postare
- Contribuții/Mesaje: 72
- Vizualizări: 116615
Ultima contribuție/postare
- Contribuții/Mesaje: 24
- Vizualizări: 55071
Ultima contribuție/postare
- Contribuții/Mesaje: 15
- Vizualizări: 33767
Ultima contribuție/postare
- Contribuții/Mesaje: 17
- Vizualizări: 32086
Ultima contribuție/postare
- Contribuții/Mesaje: 2
- Vizualizări: 23843
Ultima contribuție/postare
- Contribuții/Mesaje: 5
- Vizualizări: 24698
Ultima contribuție/postare