- Поруке: 17
- Прегледи: 33131
Последња порука
- Поруке: 17
- Прегледи: 33579
Последња порука
Ĉu Esperanto estas reprezentanto de la tuta planlingva movado aŭ nur de si mem?
од Paquillo, 11. март 2012.
Језик: Esperanto
- Поруке: 43
- Прегледи: 89554
Последња порука
- Поруке: 72
- Прегледи: 116677
Последња порука
- Поруке: 15
- Прегледи: 33808
Последња порука
- Поруке: 17
- Прегледи: 32095
Последња порука
- Поруке: 2
- Прегледи: 23850
Последња порука
- Поруке: 5
- Прегледи: 24743
Последња порука