- Поруке: 17
- Прегледи: 33093
Последња порука
- Поруке: 17
- Прегледи: 33573
Последња порука
Ĉu Esperanto estas reprezentanto de la tuta planlingva movado aŭ nur de si mem?
од Paquillo, 11. март 2012.
Језик: Esperanto
- Поруке: 43
- Прегледи: 89538
Последња порука
- Поруке: 72
- Прегледи: 116660
Последња порука
- Поруке: 15
- Прегледи: 33778
Последња порука
- Поруке: 17
- Прегледи: 32090
Последња порука
- Поруке: 2
- Прегледи: 23848
Последња порука
- Поруке: 5
- Прегледи: 24723
Последња порука