- Příspěvky: 20
- Počet zobrazení: 40248
Nejnovější příspěvek
Rasismo, hipokritismo de "internaciaj" amasinformiloj
od uživatele Demian ze dne 21. března 2012
Jazyk: Esperanto
- Příspěvky: 17
- Počet zobrazení: 33061
Nejnovější příspěvek
Kio vi pensas pri tio? Poste eble mi opinias.
od uživatele unpensador ze dne 16. března 2012
Jazyk: Esperanto
- Příspěvky: 17
- Počet zobrazení: 33560
Nejnovější příspěvek
Ĉu Esperanto estas reprezentanto de la tuta planlingva movado aŭ nur de si mem?
od uživatele Paquillo ze dne 11. března 2012
Jazyk: Esperanto
- Příspěvky: 43
- Počet zobrazení: 89506
Nejnovější příspěvek
- Příspěvky: 72
- Počet zobrazení: 116580
Nejnovější příspěvek
- Příspěvky: 24
- Počet zobrazení: 55065
Nejnovější příspěvek
- Příspěvky: 15
- Počet zobrazení: 33753
Nejnovější příspěvek
Ĉu eble ellerni Esperanton sin lerni ĝin?
od uživatele maximkaaa ze dne 7. března 2012
Jazyk: Esperanto
- Příspěvky: 17
- Počet zobrazení: 32079
Nejnovější příspěvek
- Příspěvky: 2
- Počet zobrazení: 23840
Nejnovější příspěvek
- Příspěvky: 5
- Počet zobrazení: 24676
Nejnovější příspěvek