- Příspěvky: 20
- Počet zobrazení: 40277
Nejnovější příspěvek
Rasismo, hipokritismo de "internaciaj" amasinformiloj
od uživatele Demian ze dne 21. března 2012
Jazyk: Esperanto
- Příspěvky: 17
- Počet zobrazení: 33079
Nejnovější příspěvek
Kio vi pensas pri tio? Poste eble mi opinias.
od uživatele unpensador ze dne 16. března 2012
Jazyk: Esperanto
- Příspěvky: 17
- Počet zobrazení: 33567
Nejnovější příspěvek
Ĉu Esperanto estas reprezentanto de la tuta planlingva movado aŭ nur de si mem?
od uživatele Paquillo ze dne 11. března 2012
Jazyk: Esperanto
- Příspěvky: 43
- Počet zobrazení: 89516
Nejnovější příspěvek
- Příspěvky: 72
- Počet zobrazení: 116618
Nejnovější příspěvek
- Příspěvky: 24
- Počet zobrazení: 55073
Nejnovější příspěvek
- Příspěvky: 15
- Počet zobrazení: 33767
Nejnovější příspěvek
Ĉu eble ellerni Esperanton sin lerni ĝin?
od uživatele maximkaaa ze dne 7. března 2012
Jazyk: Esperanto
- Příspěvky: 17
- Počet zobrazení: 32087
Nejnovější příspěvek
- Příspěvky: 2
- Počet zobrazení: 23844
Nejnovější příspěvek
- Příspěvky: 5
- Počet zobrazení: 24707
Nejnovější příspěvek