- Meldinger: 17
- Visere: 33079
Siste melding
- Meldinger: 17
- Visere: 33566
Siste melding
Ĉu Esperanto estas reprezentanto de la tuta planlingva movado aŭ nur de si mem?
fra Paquillo,2012 3 11
Språk: Esperanto
- Meldinger: 43
- Visere: 89515
Siste melding
- Meldinger: 72
- Visere: 116615
Siste melding
- Meldinger: 17
- Visere: 32086
Siste melding
- Meldinger: 5
- Visere: 24697
Siste melding