- Wpisy: 2
- Wywołania: 24652
Ostatni wpis
- Wpisy: 18
- Wywołania: 33325
Ostatni wpis
Kiom da fojoj estas pli facile Esperanto ol la angla?
od Francisko1, 29 października 2011
Język: Esperanto
- Wpisy: 42
- Wywołania: 96354
Ostatni wpis
- Wpisy: 1
- Wywołania: 24486
Ostatni wpis
- Wpisy: 1
- Wywołania: 24905
Ostatni wpis
- Wpisy: 1
- Wywołania: 26063
Ostatni wpis
- Wpisy: 58
- Wywołania: 91977
Ostatni wpis
En iuj lokoj la gento volas vivi kiel la primitivaj homoj.
od unpensador, 6 listopada 2011
Język: Esperanto
- Wpisy: 2
- Wywołania: 25855
Ostatni wpis
Kio facile oni forgesas la studojn se oni ne revizias ilin senĉese!
od unpensador, 5 listopada 2011
Język: Esperanto
- Wpisy: 8
- Wywołania: 28926
Ostatni wpis
La kancero de la Esperanto estas la Idealismo aŭ kabeísmo.
od unpensador, 9 listopada 2011
Język: Esperanto
- Wpisy: 2
- Wywołania: 26457
Ostatni wpis