Mergi la conținut

Helpo por la elparolado de la angla.

de unpensador, 5 noiembrie 2011

Limbă: Esperanto

  • Contribuții/Mesaje: 2
  • Vizualizări: 24652

Sirio kaj homaj rajtoj

de robbkvasnak, 9 noiembrie 2011

Limbă: Esperanto

  • Contribuții/Mesaje: 18
  • Vizualizări: 33325

Ultima contribuție/postare

Kiom da fojoj estas pli facile Esperanto ol la angla?

de Francisko1, 29 octombrie 2011

Limbă: Esperanto

  • Contribuții/Mesaje: 42
  • Vizualizări: 96354

pri esperanto-klubo en la rusa lingvo

de klapa, 11 noiembrie 2011

Limbă: Esperanto

  • Contribuții/Mesaje: 1
  • Vizualizări: 24485

Ultima contribuție/postare

Mi estas provanta nova maŝintradukilo.

de unpensador, 11 noiembrie 2011

Limbă: Esperanto

  • Contribuții/Mesaje: 1
  • Vizualizări: 24905

Ultima contribuție/postare

Ridantaj hispanaj kanzonoj:

de unpensador, 10 noiembrie 2011

Limbă: Esperanto

  • Contribuții/Mesaje: 1
  • Vizualizări: 26061

Ultima contribuție/postare

Alia vido: Israela bombado de Irano

de omid17, 4 noiembrie 2011

Limbă: Esperanto

  • Contribuții/Mesaje: 58
  • Vizualizări: 91977

Ultima contribuție/postare

En iuj lokoj la gento volas vivi kiel la primitivaj homoj.

de unpensador, 6 noiembrie 2011

Limbă: Esperanto

  • Contribuții/Mesaje: 2
  • Vizualizări: 25854

Kio facile oni forgesas la studojn se oni ne revizias ilin senĉese!

de unpensador, 5 noiembrie 2011

Limbă: Esperanto

  • Contribuții/Mesaje: 8
  • Vizualizări: 28924

La kancero de la Esperanto estas la Idealismo aŭ kabeísmo.

de unpensador, 9 noiembrie 2011

Limbă: Esperanto

  • Contribuții/Mesaje: 2
  • Vizualizări: 26457
Înapoi mai sus