- Contribuții/Mesaje: 2
- Vizualizări: 24652
Ultima contribuție/postare
- Contribuții/Mesaje: 18
- Vizualizări: 33325
Ultima contribuție/postare
Kiom da fojoj estas pli facile Esperanto ol la angla?
de Francisko1, 29 octombrie 2011
Limbă: Esperanto
- Contribuții/Mesaje: 42
- Vizualizări: 96354
Ultima contribuție/postare
- Contribuții/Mesaje: 1
- Vizualizări: 24485
Ultima contribuție/postare
- Contribuții/Mesaje: 1
- Vizualizări: 24905
Ultima contribuție/postare
- Contribuții/Mesaje: 1
- Vizualizări: 26061
Ultima contribuție/postare
- Contribuții/Mesaje: 58
- Vizualizări: 91977
Ultima contribuție/postare
En iuj lokoj la gento volas vivi kiel la primitivaj homoj.
de unpensador, 6 noiembrie 2011
Limbă: Esperanto
- Contribuții/Mesaje: 2
- Vizualizări: 25854
Ultima contribuție/postare
Kio facile oni forgesas la studojn se oni ne revizias ilin senĉese!
de unpensador, 5 noiembrie 2011
Limbă: Esperanto
- Contribuții/Mesaje: 8
- Vizualizări: 28924
Ultima contribuție/postare
La kancero de la Esperanto estas la Idealismo aŭ kabeísmo.
de unpensador, 9 noiembrie 2011
Limbă: Esperanto
- Contribuții/Mesaje: 2
- Vizualizări: 26457
Ultima contribuție/postare