Więcej

Kiel nuligas miajn mesaĝojn?

od walfino, 14 kwietnia 2010

Język: Esperanto

  • Wpisy: 2
  • Wywołania: 36559

malfermita fonto por lernu!

od Marcu, 24 marca 2010

Język: Esperanto

  • Wpisy: 2
  • Wywołania: 34199

Lingva eraro sur lernu!

od darkweasel, 9 marca 2010

Język: Esperanto

  • Wpisy: 11
  • Wywołania: 45361
  • Wpisy: 4
  • Wywołania: 38455

Guglo

od Eddycgn, 25 lutego 2010

Język: Esperanto

  • Wpisy: 12
  • Wywołania: 50141

Ostatni wpis

Fuŝ'!

od gyrus, 9 lutego 2010

Język: Esperanto

  • Wpisy: 5
  • Wywołania: 38113

Ostatni wpis

Problemoj pri/en la babilejo

od patrik, 5 marca 2010

Język: Esperanto

  • Wpisy: 6
  • Wywołania: 40362

Peto

od Efim, 2 marca 2010

Język: Esperanto

  • Wpisy: 3
  • Wywołania: 34045

Ostatni wpis

La vortaro estas tro sala.

od darkweasel, 20 lutego 2010

Język: Esperanto

  • Wpisy: 29
  • Wywołania: 67667

Forumo je la ĉefpaĝo

od jan aleksan, 23 stycznia 2010

Język: Esperanto

  • Wpisy: 11
  • Wywołania: 42988
Wróć do góry