- Postitused: 8
- Külastusi: 18347
Viimane postitus
Iu ajn estus interesata en Rol-ludado Ludo en Esperanto?
kelle poolt Schwa, 4. juuli 2010
Keel: Esperanto
- Postitused: 12
- Külastusi: 29076
Viimane postitus
- Postitused: 3
- Külastusi: 15163
Viimane postitus
- Postitused: 37
- Külastusi: 30969
Viimane postitus
Potrzebuję natychmiast: Jak jest "gówniarz" w Eo?
kelle poolt magnifico94, 28. juuli 2010
Keel: Polski
- Postitused: 4
- Külastusi: 17822
Viimane postitus
- Postitused: 95
- Külastusi: 124150
Viimane postitus
- Postitused: 1
- Külastusi: 19290
Viimane postitus
- Postitused: 19
- Külastusi: 14553
Viimane postitus
- Postitused: 4
- Külastusi: 15425
Viimane postitus