- Hozzászólások: 1
- Felhívások: 20949
Utolsó hozzászólás
- Hozzászólások: 2
- Felhívások: 23670
Utolsó hozzászólás
Ĉu iu havas E tradukon de "Let there be peace on Earth"
robbkvasnak-tól, 2013. február 24.
Nyelv: Esperanto
- Hozzászólások: 4
- Felhívások: 32770
Utolsó hozzászólás
- Hozzászólások: 22
- Felhívások: 40867
Utolsó hozzászólás
- Hozzászólások: 2
- Felhívások: 19985
Utolsó hozzászólás
- Hozzászólások: 2
- Felhívások: 20902
Utolsó hozzászólás
Ĉu la frazo "por ke" kaj la vorto "ĉar" signifas la samon?
aelio-tól, 2016. március 17.
Nyelv: Esperanto
- Hozzászólások: 7
- Felhívások: 21045
Utolsó hozzászólás