- Поруке: 2
- Прегледи: 23684
Последња порука
Ĉu iu havas E tradukon de "Let there be peace on Earth"
од robbkvasnak, 24. фебруар 2013.
Језик: Esperanto
- Поруке: 4
- Прегледи: 32777
Последња порука
- Поруке: 22
- Прегледи: 40883
Последња порука
- Поруке: 2
- Прегледи: 19992
Последња порука
- Поруке: 2
- Прегледи: 20905
Последња порука
Ĉu la frazo "por ke" kaj la vorto "ĉar" signifas la samon?
од aelio, 17. март 2016.
Језик: Esperanto
- Поруке: 7
- Прегледи: 21047
Последња порука