- Повідомлення: 1
- Переглядів: 20949
Наступне повідомлення
- Повідомлення: 2
- Переглядів: 23670
Наступне повідомлення
Ĉu iu havas E tradukon de "Let there be peace on Earth"
від robbkvasnak, 24 лютого 2013 р.
Мова: Esperanto
- Повідомлення: 4
- Переглядів: 32770
Наступне повідомлення
- Повідомлення: 22
- Переглядів: 40868
Наступне повідомлення
- Повідомлення: 2
- Переглядів: 19985
Наступне повідомлення
- Повідомлення: 2
- Переглядів: 20902
Наступне повідомлення
Ĉu la frazo "por ke" kaj la vorto "ĉar" signifas la samon?
від aelio, 17 березня 2016 р.
Мова: Esperanto
- Повідомлення: 7
- Переглядів: 21045
Наступне повідомлення