- Повідомлення: 1
- Переглядів: 20950
Наступне повідомлення
- Повідомлення: 2
- Переглядів: 23673
Наступне повідомлення
Ĉu iu havas E tradukon de "Let there be peace on Earth"
від robbkvasnak, 24 лютого 2013 р.
Мова: Esperanto
- Повідомлення: 4
- Переглядів: 32771
Наступне повідомлення
- Повідомлення: 22
- Переглядів: 40873
Наступне повідомлення
- Повідомлення: 2
- Переглядів: 19987
Наступне повідомлення
- Повідомлення: 2
- Переглядів: 20903
Наступне повідомлення
Ĉu la frazo "por ke" kaj la vorto "ĉar" signifas la samon?
від aelio, 17 березня 2016 р.
Мова: Esperanto
- Повідомлення: 7
- Переглядів: 21046
Наступне повідомлення