- Повідомлення: 5
- Переглядів: 29115
Наступне повідомлення
- Повідомлення: 7
- Переглядів: 25780
Наступне повідомлення
- Повідомлення: 2
- Переглядів: 26754
Наступне повідомлення
- Повідомлення: 27
- Переглядів: 54252
Наступне повідомлення
- Повідомлення: 6
- Переглядів: 27378
Наступне повідомлення
"Ŝteliston neniu lasas en sian domon" aŭ "Ŝteliston neniu lasas en sia domo"? Kiu eastas korekta?
від teesid, 17 вересня 2011 р.
Мова: Esperanto
- Повідомлення: 5
- Переглядів: 28098
Наступне повідомлення
- Повідомлення: 3
- Переглядів: 22964
Наступне повідомлення
- Повідомлення: 15
- Переглядів: 33513
Наступне повідомлення
- Повідомлення: 5
- Переглядів: 26968
Наступне повідомлення
- Повідомлення: 4
- Переглядів: 27430
Наступне повідомлення