До змісту

La teknologiaj vortoj

від Filju_des_Nates, 17 липня 2011 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 4
  • Переглядів: 24325

Наступне повідомлення

Kial "ŝatas al mi" kaj ne "al mi plaĉas"?

від BrunoBram, 17 липня 2011 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 6
  • Переглядів: 24898

Наступне повідомлення

Diferenco inter finaĵoj "-ita" kaj "-ata"

від BrunoBram, 16 липня 2011 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 14
  • Переглядів: 29477

Наступне повідомлення

Ho, mi miregas pri mia nunca nivelo de Esperanto!

від BrunoBram, 17 липня 2011 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 4
  • Переглядів: 22517

Наступне повідомлення

Baŭmo?

від Haratta, 15 липня 2011 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 8
  • Переглядів: 24268

Наступне повідомлення

Kiel oni tradukas 'legacy'

від mpinheiro, 14 липня 2011 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 7
  • Переглядів: 23610

Наступне повідомлення

Ĉu eblas regi akuzativon kaj uzi ĝin sen problemoj nek forgesoj?

від BrunoBram, 9 липня 2011 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 11
  • Переглядів: 32499

Diferenco inter datumo kaj donitaĵo

від BrunoBram, 14 липня 2011 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 7
  • Переглядів: 22964

Наступне повідомлення

kial la esperanto ŝanĝas proprojn nomojn?

від Egil, 24 червня 2011 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 51
  • Переглядів: 95062

Наступне повідомлення

Stranga eble netradukeblaĵo

від NJ Esperantist, 13 липня 2011 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 4
  • Переглядів: 23630

Наступне повідомлення

Назад до початку