До змісту

cuanto lleva aprender esperanto?

від rosaspink, 13 липня 2008 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 4
  • Переглядів: 39562

Наступне повідомлення

traduko

від scherepierre, 11 липня 2008 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 1
  • Переглядів: 36562

Наступне повідомлення

Dublaĵoj en Esperanta?

від BeiDirSein, 8 липня 2008 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 5
  • Переглядів: 38404

Наступне повідомлення

Zombi

від Ergazomai, 24 червня 2008 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 7
  • Переглядів: 41693

Наступне повідомлення

Pardonpeti

від jan aleksan, 27 червня 2008 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 8
  • Переглядів: 47564

Наступне повідомлення

Ĉu reŝargu aŭ restartigu?

від Andreo Jankovskij, 25 травня 2008 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 3
  • Переглядів: 50998

Наступне повідомлення

Ĉu Esperantisto-censo?

від jaldrich, 5 червня 2007 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 8
  • Переглядів: 50541

Наступне повідомлення

Renkontiĝo/interrenkonto

від guyjohnston, 19 червня 2008 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 1
  • Переглядів: 38233

Наступне повідомлення

Kiam uzi "si(n)" kaj "sia(n)"?

від CMunk, 25 травня 2008 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 6
  • Переглядів: 39804

Наступне повідомлення

Problemoj kun la programo EK por tajpi ĉapelitajn literojn

від Kurawiri, 30 травня 2008 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 3
  • Переглядів: 41996
Назад до початку