Přejít k obsahu

Kafo aŭ Teo???

od uživatele Donniedillon ze dne 2. prosince 2009

Jazyk: Esperanto

  • Příspěvky: 50
  • Počet zobrazení: 85394

Nejnovější příspěvek

The word "trolo" is so hard!

od uživatele philodice ze dne 19. září 2010

Jazyk: English

  • Příspěvky: 9
  • Počet zobrazení: 16448

Nejnovější příspěvek

Adding verbs Xas Yi -> XYas or YXas?

od uživatele Genjix ze dne 18. září 2010

Jazyk: English

  • Příspěvky: 15
  • Počet zobrazení: 18497

Nejnovější příspěvek

"Minus" ou "malpli" e "minuso", qual o correto?

od uživatele Kairion ze dne 20. září 2010

Jazyk: Português

  • Příspěvky: 2
  • Počet zobrazení: 16487

Nejnovější příspěvek

Parolu Pirate Tago!

od uživatele philodice ze dne 16. září 2010

Jazyk: Esperanto

  • Příspěvky: 9
  • Počet zobrazení: 16525

Nejnovější příspěvek

Esperanto is so difficult!

od uživatele Arpee ze dne 24. srpna 2010

Jazyk: English

  • Příspěvky: 51
  • Počet zobrazení: 72784

Nejnovější příspěvek

votre avis sur la traduction

od uživatele crescence ze dne 19. září 2010

Jazyk: Français

  • Příspěvky: 3
  • Počet zobrazení: 13226

Nejnovější příspěvek

Help me with "should" and "must", please....

od uživatele Polaris ze dne 27. června 2010

Jazyk: English

  • Příspěvky: 99
  • Počet zobrazení: 97687

Nejnovější příspěvek

The Language Show, London

od uživatele sudanglo ze dne 19. září 2010

Jazyk: English

  • Příspěvky: 1
  • Počet zobrazení: 12153

Nejnovější příspěvek

"Jack and the Beanstalk" in E-o?

od uživatele qwertz ze dne 18. září 2010

Jazyk: English

  • Příspěvky: 1
  • Počet zobrazení: 13151

Nejnovější příspěvek

Zpět na začátek